Tennistraining - Vierde periode

Dinsdagavond

DAVEY 21:00-22:15
TrainerDavey
Speelsterkte6
Tijd21:00-22:15
Baan
SpelersTom Ketels
Reimer Weststrate
James Lin
Amber Schipper
Chris Bouterse
Felix Fris
Daniël Bronder
Lisan Wegstapel
TAMAR 21:00-22:15
TrainerTamar
Speelsterkte9
Tijd21:00-22:15
Baan
SpelersOlga Koshelyuk
Lotte Groen
Evani Lachmansingh
Lisa Reinerink
Marlijn Olff
Guoda Paulauskaite
Karlijn Dirks
Roger Marijnissen

Dinsdagochtend

RAYMON 11:00-12:30
TrainerRaymon
Speelsterkte3
Tijd11:00-12:30
Baan
SpelersNick Verkerk
Daan Vonsée
Anna Shorsher
Anna Kostiouk
Merel Spaander
Erno Steenbrink
Melchior Twal
Erik Faneker

Maandagavond

DAVEY 18:00-19:15
TrainerDavey
Speelsterkte8/9
Tijd18:00-19:15
Baan
SpelersMichaël Tadesse
Thomas Tiel Groenestege
Gabriëlle de Vet
Hanneke de Lange
Sophie Dikken
Elise de Groot
Esra de Groot
Cas Boswinkel
DAVEY 19:15-20:30
TrainerDavey
Speelsterkte8
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersVera Bax
Ellen van Eeden
Merlijn Reijrink
Bas Visser
Saskia Verstege
Tessa Gremmen
Marlene Bauer
Tijn Megens
DAVEY 20:30-21:45
TrainerDavey
Speelsterkte8
Tijd20:30-21:45
Baan
SpelersBing Lou Nix
Pien de Laat
Pety Viguurs
Jasper Algera
Cecile van der Stappen
Roos Otto
Luuk Lamens
Mirre Balke
DAVEY 21:45-23:00
TrainerDavey
Speelsterkte7
Tijd21:45-23:00
Baan
SpelersLars Slot
Marijn Oldenkamp
Sophie Rijkenberg
Romy Schipper
Jennifer Buur
Ralf Höppener
Justin Kerkmeijer
Pien Joosten
RAYMON 18:00-19:15
TrainerRaymon
Speelsterkte7
Tijd18:00-19:15
Baan
SpelersAmy Gomersbach
Jessica de Jonge
Wouter Smit
Sanne de Wilde
Kilian Schrijvers
Chevy van Dorresteijn
Ben Aranovich
Famke van Duinen
RAYMON 19:15-20:30
TrainerRaymon
Speelsterkte5
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersNiek van der Laaken
Joren Kreuzberg
Tim van der Mei
Ruurt Jukema
Ryan Hendriks
Anouk Schouten
Demi Coenraads
Emma van Veen
RAYMON 20:30-21:45
TrainerRaymon
Speelsterkte3
Tijd20:30-21:45
Baan
SpelersCharlie Lee
Tom van Zanten
Jon Mouter
Tim van Dijk
Sophie van der Horst
Martijn Wilms
Milou van der Klift
Niels van der Linde
RAYMON 21:45-23:00
TrainerRaymon
Speelsterkte4/5
Tijd21:45-23:00
Baan
SpelersRutger Dekker
Maarten van Gennip
Jeroen Tesselaar
Tim Jordy van Bennekom
Noortje Hermanides
Jasper Adegeest
Michael Koedam
Cathelijne Schaafsma

Maandagochtend

XANDER 10:00-11:30
TrainerXander
Speelsterkte7/8
Tijd10:00-11:30
Baan
SpelersMathijs van Liemt
Natalie Dikken
Rozemarijn van Eck
René Veldhuis
Thyrvi van Roosendaal
Bernadette Paschertz
Syed Qoyyim Siddiqi Al Khered

Vrijdagochtend

RAYMON 10:00-11:30
TrainerRaymon
Speelsterkte8
Tijd10:00-11:30
Baan
SpelersLotte Roelink
Nadieh Schinkel
Lino Kragtwijk
Mathijs van Liemt
Isabelle Hooijer
Juul Spaan
Guido Boulan
Maaike van Schagen
RAYMON 11:30-13:00
TrainerRaymon
Speelsterkte6
Tijd11:30-13:00
Baan
SpelersTeddy van der Veen
Lisan Kroese
Philippe Haarman
Hanka Steggink
Sabine de Vet
Silvan de Boer
Waldemar Kleinendorst

Woensdagochtend

RAYMON 10:30-12:00
Trainer10:30-12:00
Speelsterkte9
Tijd10:30-12:00
Baan
SpelersFemke Bergenhenegouwen
Caroline Broeder
Ella van Leeuwen
Chireny De Groot
Isa Bijloo
Sacha van der Beek
Nathalie Hoitz

Reservelijst

NaamSpeelsterkte
Tijn Megens8/8
Myrthe Jaringsonbekend
Lisan Wegstapel6/5
Jacqueline Daalderonbekend