Tennistraining - Eerste periode

Dinsdagavond

DAVEY 21:00-22:15
TrainerDavey
Speelsterkte5
Tijd21:00-22:15
Baan
SpelersRuurt Jukema
Bob Arends
Niek van der Laaken
Ryan Hendriks
Silvan de Boer
Mischa Van Gulden
Yann Valkieser
TAMAR 21:00-22:15
TrainerTamar
Speelsterkte8/9
Tijd21:00-22:15
Baan
SpelersAnna Visser
Juul Spaan
Femke Ypenga
Marlijn Olff
Lisa Reinerink
Anika van Leeuwen
Lotte Groen
Fleur Doorman

Dinsdagochtend

RAYMON 10:45-12:15
TrainerRaymon
Speelsterkte7/8
Tijd10:45-12:15
Baan
SpelersJulia Riepen
Lily Voge
Tailing DING
Tibor Vrzina
Mart Wagenaar
Kiek Kuilboer
Nijs Ruijs

Maandagavond

DAVEY 18:00-19:15
TrainerDavey
Speelsterkte7
Tijd18:00-19:15
Baan
SpelersWouter Smit
Jessica de Jonge
Amy Gomersbach
Pien Joosten
Thomas Sies
Kilian Schrijvers
Chevy van Dorresteijn
Romy Schipper
DAVEY 19:15-20:30
TrainerDavey
Speelsterkte8
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersPine ten Raa
Mathijs Pellemans
Rozemarijn van Eck
Thyrvi van Roosendaal
Merlijn Reijrink
Mirre Balke
Pety Viguurs
Luuk Lamens
DAVEY 20:30-21:45
TrainerDavey
Speelsterkte8
Tijd20:30-21:45
Baan
SpelersJasper Algera
Roos Otto
Bing Lou Nix
Cecile van der Stappen
Nina Poeltuijn
Suzanne Maquelin
Natascha Siersema
Vera Bax
DAVEY 21:45-23:00
TrainerDavey
Speelsterkte6
Tijd21:45-23:00
Baan
SpelersLisan Kroese
Sabine de Vet
Tom Ketels
Amber Schipper
Philippe Haarman
Iris van der Staay
Waldemar Kleinendorst
Isa de Hoop
RAYMON 18:00-19:15
TrainerRaymon
Speelsterkte8
Tijd18:00-19:15
Baan
SpelersTijn Megens
Gabriëlle de Vet
Esra de Groot
Marlene Bauer
Jaimie Verdiesen
Isabelle Hooijer
Nadieh Schinkel
Catalina Jaspers
RAYMON 19:15-20:30
TrainerRaymon
Speelsterkte5
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersSiger de Vries
Anouk Schouten
Emma van Veen
Teddy van der Veen
Hanka Steggink
Paul Schmidt
Jacqueline Kamps
Tim van der Mei
RAYMON 20:30-21:45
TrainerRaymon
Speelsterkte3
Tijd20:30-21:45
Baan
SpelersMartijn Wilms
Nick Verkerk
Jim van Nieuwkerk
Tim van Dijk
Sophie van der Horst
Maartje de Craen
Erno Steenbrink
Niels van der Linde
RAYMON 21:45-23:00
TrainerRaymon
Speelsterkte4
Tijd21:45-23:00
Baan
SpelersMilou van der Klift
Sem Snippe
Charlie Lee
Maarten Vonk
Charlotte Tönjann
Maarten van Gennip
Tristan van Affelen van Saëmsfoort
Noortje Hermanides

Maandagochtend

RAYMON 10:00-11:30
TrainerRaymon
Speelsterkte9
Tijd10:00-11:30
Baan
SpelersNynke Verhees
Henrik Karlsen
Sacha van der Beek
Aafje Kapteijns
Lea Lüdtke
Steffi Konijn
Rosita Safakisch Hamedani

Zondagavond

TAMAR 18:00-19:15
TrainerTamar
Speelsterkte7
Tijd18:00-19:15
Baan
SpelersEllen van Eeden
Marijn Oldenkamp
Lila Blankestijn
Jennifer Buur
Ralf Höppener
Lars Slot
Natalie Dikken
Famke van Duinen
TAMAR 19:15-20:30
TrainerTamar
Speelsterkte9
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersEvani Lachmansingh
Nathalie Hoitz
Jonas van Doorn
Lea Lüdtke
Robin de Blieck
Caroline Menken
Ingrid de Ruiter
Thijs Blom
TAMAR 20:30-21:45
TrainerTamar
Speelsterkte4/5
Tijd20:30-21:45
Baan
SpelersVincent Hoffmans
Duncan Brewster
Tim Jordy van Bennekom
Cathelijne Schaafsma
Suzanne van Schaik
Sanne Zijlstra
Oscar hornstra
Niels Neervoort
TAMAR 21:45-23:00
TrainerTamar
Speelsterkte8
Tijd21:45-23:00
Baan
SpelersMichaël Tadesse
Siauw Liang Liem
Daniel Figueroa
Lotte Roelink
Anna Visser
Karlijn Dirks
Esther ter Horst
Isabelle Brantjes

Reservelijst

NaamSpeelsterkte
Renée Oldenkamponbekend
Sophie Rijkenberg7/6