Eerste trainingsperiode 2018-2019

Dinsdagavond

DAVEY 21:00-22:15
TrainerDavey
Speelsterkte5
Tijd21:00-22:15
Baan
SpelersLisan Wegstapel
Laura Kummer
Niek van der Laaken
Jasper Adegeest
Eva van Vliet
Margot Frima
Thérèse van Woerkom
Rowie van Wijnen
TAMAR 21:00-22:15
TrainerTamar
Speelsterkte9
Tijd21:00-22:15
Baan
SpelersFleur Doorman
Nynke Verhees
Jacqueline Daalder
Karlijn Dirks
Maxime de Rooij
Natalie Lieftink

Dinsdagochtend

RAYMON 10:00-11:30
TrainerRaymon
Speelsterkte9
Tijd10:00-11:30
Baan
SpelersCaroline Broeder
Miriam van Klinken
Sjors van Kemenade
Julia Hazewinkel
Sigrid Bijma
Roos Otto
Femke Bergenhenegouwen
Hanneke de Lange

Donderdagochtend

RAYMON 10:00-11:30
TrainerRaymon
Speelsterkte4/5
Tijd10:00-11:30
Baan
SpelersTom van Zanten
Noortje Hermanides
Anouk Schouten
Bob Arends
Yann Valkieser
Ioana Murgoci
Peggy van der Meer
Milou van der Klift

Maandagavond

DAVEY 18:00-19:15
TrainerDavey
Speelsterkte9
Tijd
Baan
SpelersSam van Oort
Daphne Taekema
Daniel Figueroa
Jaimie Verdiesen
Sasha van Vliet
Aafje Kapteijns
Bernadette Paschertz
DAVEY 19:15-20:30
TrainerDavey
Speelsterkte6
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersFebe Kaiser
Tim van der Mei
Ruurt Jukema
Iris van der Staay
Emma van Veen
Casper Dahmen
Godelieve van Helden
Matisse Bulterman
DAVEY 20:30-21:45
TrainerDavey
Speelsterkte8
Tijd20:30-21:45
Baan
SpelersWouter Smit
Thomas Tiel Groenestege
Lars Slot
Lore van Riel
Mathijs Pellemans
Jasper Algera
Bing Lou Nix
Mathijs van Liemt
DAVEY 21.45-23.00
TrainerDavey
Speelsterkte7
Tijd21.45-23.00
Baan
SpelersReimer Weststrate
Renée Oldenkamp
Luuk Hendrix
Jennifer Buur
Waldemar Kleinendorst
Sophie Rijkenberg
Pien Joosten
Chevy van Dorresteijn
RAYMON 18:00-19:15
TrainerRaymon
Speelsterkte4
Tijd18:00-19:15
Baan
SpelersMaarten Vonk
Isabelle Bunnik
Joren Kreuzberg
Merel van Zutphen
Melchior Twal
Charlie Lee
Quinten Meuffels
Milou van der Klift
RAYMON 19:15-20:30
TrainerRaymon
Speelsterkte5
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersMaarten van Gennip
Robin van Dijk
Jeroen Tesselaar
Maartje Nelissen
Jacqueline Kamps
Marel van Ruissen
Ryan Hendriks
Max Mathijssen
RAYMON 20:30-21:45
TrainerRaymon
Speelsterkte7
Tijd20:30-21:45
Baan
SpelersAmy Gomersbach
Jessica de Jonge
Wesley van Hest
Tessa Gremmen
Naomi Aserraf
Eva Pots
Tim Anker
Stefan Wirken
RAYMON 21:45-23:00
TrainerRaymon
Speelsterkte3
Tijd21:45-23:00
Baan
SpelersJim van Nieuwkerk
Nick Verkerk
Niels van der Linde
Martijn Wilms
Tim van Dijk
Jon Mouter
Erno Steenbrink
Daan Vonsée

Maandagochtend

RAYMON 10:00-11:30
TrainerRaymon
Speelsterkte6
Tijd10:00-11:30
Baan
SpelersTeddy van der Veen
Robyn Lont
Silvan de Boer
Philippe Haarman
Mart Campman
Lisan Kroese
Tom Ketels
Hanka Steggink
RAYMON 11:30-13:00
TrainerRaymon
Speelsterkte8
Tijd11:30-13:00
Baan
SpelersCecile van der Stappen
Juul Spaan
Luuk Lamens
Lino Kragtwijk
Guido Boulan
Pien de Laat

Woensdagochtend

RAYMON 11:00-12:15
TrainerRaymon
Speelsterkte8
Tijd11:00-12:15
Baan
SpelersCarline Hissink
Abel Koentjes
Michaël Tadesse
Irene Geurtzen
Rieke Straatsma
Lino Kragtwijk
Lucie Vunderink

Zondagavond

TAMAR 18:00-19:15
TrainerTamar
Speelsterkte8
Tijd18:00-19:15
Baan
SpelersAbel Koentjes
Romy Schipper
Bas Visser
Natalie Dikken
Marijn Oldenkamp
Lila Blankestijn
Sophie Dikken
TAMAR 19:15-20:30
TrainerTamar
Speelsterkte9
Tijd19:15-20:30
Baan
SpelersNadieh Schinkel
Robin de Blieck
Martin van Kuik
Martijn Kattenberg
Sophia Schnelzer
Henrik Karlsen

Reservelijst

NaamSpeelsterkte
Maxime Boelen4/3
Simon van Eeden7/7
Amber Schipper6/6