Voorjaarscompetitie 2019

Zaterdag

Dames 1
Klasse3e
SpelersNatascha Siersema
Merlijn Reijrink
Yael Roest
Ellen van Eeden
Natalie Dikken
Mirre Balke
Dames 2
Klasse3e
SpelersAnika van Leeuwen
Evelien Been
Lisanne Pronk
Sophie Dikken
Maura Sintemaartensdijk
Amy Dekker
Dames 3
Klasse3e
SpelersLisa Reinerink
Marlijn Olff
Emma de Vleesschauwer
Dorian van Raan
Sacha van der Beek
Myrthe Jarings
Gemengd 1
KlasseHoofdklasse
SpelersQuinten Meuffels
Melchior Twal
Isabelle Bunnik
Milou van der Klift
Gemengd 10
Klasse3e
SpelersWouter Smit
Ben Aranovich
Lore van Riel
Linda Janmaat
Gemengd 11
Klasse4e
SpelersRalf Höppener
Job Stelwagen
Stefan Wirken
Marijn Oldenkamp
Lila Blankestijn
Famke van Duinen
Gemengd 12
Klasse4e
SpelersIrene van Soest
Brechje Olgers
Jens de Jong
Bas Visser
Gemengd 13
Klasse4e
SpelersPien de Laat
Cecile van der Stappen
Luuk Lamens
Mathijs van Liemt
Gemengd 14
Klasse4e
SpelersJasper Algera
Bing Lou Nix
Roos Otto
Pety Viguurs
Gemengd 15
Klasse4e
SpelersMartin van Kuik
Sven Askes
Lino Kragtwijk
Loïs Rijnja
Anna Visser
Maaike van Schagen
Gemengd 2
Klasse1e
SpelersMaartje Nelissen
Robin van Dijk
Katelyn Hojeibane
Michael Koedam
Tim Jordy van Bennekom
Gemengd 3
Klasse1e
SpelersMaarten van Gennip
Jasper Adegeest
Lisan Wegstapel
Cathelijne Schaafsma
Gemengd 4
Klasse2e
SpelersTim van der Mei
Fay van Poelje
Mischa Van Gulden
Godelieve van Helden
Gemengd 5
Klasse2e
SpelersSabine de Vet
Febe Kaiser
Hester Hopman
Niek Jacobsen
Tom Ketels
Gemengd 6
Klasse3e
SpelersAmy Gomersbach
Jessica de Jonge
Michiel Oling
Matisse Bulterman
Mart Campman
Gemengd 7
Klasse3e
SpelersRenée Oldenkamp
Pien Joosten
Eva Pots
Philippe Haarman
Casper Dahmen
Gemengd 8
Klasse3e
SpelersWesley van Hest
Kilian Schrijvers
Felix Fris
Tessa Gremmen
Naomi Aserraf
Tamara Garsten
Gemengd 9
Klasse3e
SpelersLouise Snel
Jennifer Buur
Romy Schipper
Dimitri Dias
Lars Slot
Heren 1
KlasseHoofdklasse
SpelersCharlie Lee
Daan Vonsée
Niels van der Linde
Jon Mouter
Heren 2
Klasse1e klasse
SpelersErik Faneker
Martijn Wilms
Erno Steenbrink
Tom van Zanten
Sem Snippe

Zondag

Dames 1
Klasse5e
SpelersVera Bax
Elise de Groot
Femke Ypenga
Gabriëlle de Vet
Bernadette Paschertz
Hanneke de Lange
Dames 2
Klasse5e
SpelersJuul Spaan
Nadieh Schinkel
Sophia Schnelzer
Sara Laros
Katja Steijn
Sigrid Bijma
Gemengd 1
Klasse2e
SpelersMerel Spaander
Sophie van der Horst
Nick Verkerk
Jim van Nieuwkerk
Nikander Damianos
Gemengd 2
Klasse4e
SpelersVincent Hoffmans
Jasper van Westing
Thérèse van Woerkom
Jacqueline Kamps
Jeroen Tesselaar
Noortje Hermanides
Gemengd 3
Klasse5e
SpelersSven Oldenburger
Peggy van der Meer
Anouk Schouten
Yann Valkieser
Laura Kummer
Niek van der Laaken
Gemengd 4
Klasse5e
SpelersTeddy van der Veen
Hanka Steggink
Emma van Veen
Siger de Vries
Amo van Ham
Ryan Hendriks
Gemengd 5
Klasse5e
SpelersIris van der Staay
Lisan Kroese
Robyn Lont
Dave 't Hart
Paul Schmidt
Daniël Bronder
Gemengd 6
Klasse6e
SpelersThomas Sies
Joy Panyrek
James Lin
Simon van Eeden
Sophie Rijkenberg
Amber Schipper
Gemengd 7
Klasse7e
SpelersMathijs Pellemans
Cas Boswinkel
Guido Boulan
Ishara Merhai
Isa Blanken
Isabelle Hooijer
Gemengd 8
Klasse7e
SpelersMilo de Leeuw
Pim Jonge Poerink
David Borensztajn
Anouk Verburg
Caroline Broeder
Irina Sterk
Gemengd 9
Klasse7e
SpelersEvani Lachmansingh
Aafje Kapteijns
Gerard Eijsink
Gabriëlle Eriks
Dide van de Fliert
Henrik Karlsen
Fleur Valk
Heren 1
Klasse7e
SpelersRené Veldhuis
Kevin Verheijen
Daniel Figueroa
Thomas Tiel Groenestege
Syed Qoyyim Siddiqi Al Khered
Michaël Tadesse

Reservelijst

NaamSpeelsterkte
Bob Arends5/5
Kevin Visser7/8
Reimer Weststrate6/6
Pine ten Raa8/8
Sanne Zijlstra4/4
Rogier de Neeling9/9
Robin de Blieck8/8
Nathalie Hoitzonbekend
Roeland Aardewijn8/8
Benjamin Roesch4/4
Pienk de Gaay Fortman8/8
Tereza Vondrovaonbekend
Rutger Dekker5/4
Virgill van der Meer7/7
Noah Beukeboom4/5
Joren Kreuzberg5/4
Chris Bouterse5/7
Silvan de Boer6/7
Maurice Lenz6/6
Waldemar Kleinendorst8/6
Rozemarijn van Eck7/8
Anna Shorsher3/3