Bestuur

Onze vereniging: Bestuur

Bestuur A.S.T.P.V. Chip & Charge

Bestuur 2019/2020

Bestuur 2019_2020
V.l.n.r. Anna Kostiouk (ondersteund bestuurslid functie PR), Natascha Siersema (secretaris), Milou van der Klift (voorzitter), Vera Bax (penningmeester), Louise Snel (interne zaken) en Tom Ketels (ondersteunend bestuurslid functie competitieleider).

Bestuur 2018/2019

Bestuur 2018_2019.jpg
V.l.n.r. Ben Aranovich (externe zaken), Jacqueline Kamps (secretaris), Luuk Lamens (voorzitter), Niek Jacobsen (penningmeester), Teddy van der Veen (competitieleider) en Naomi Aserraf (interne zaken).

Bestuur 2017/2018

Bestuur 2017_2018
V.l.n.r. Maarten van Gennip (externe zaken), Mirre Balke (secretaris), Michiel Oling (voorzitter), Cecile van der Stappen (penningmeester), Jeroen Tesselaar (competitieleider) en Amy Gomersbach (interne zaken).

Bestuur 2016/2017

Bestuur 2016_2017
V.l.n.r. Vincent Hoffmans (externe zaken), Jim van Nieuwkerk (secretaris), Sophie van der Horst (voorzitter), Charlotte Taman (penningmeester), Wesley van Hest (interne zaken) en Hanka Steggink (competitieleider).

Bestuur 2015/2016

Bestuur 2015_2016.jpg
V.l.n.r. Marlon Vreugd (secretaris), Tessa Jurrema (voorzitter), Hester Hopman (interne zaken), Chris Jansen (penningmeester), Jordy Roomeijer (externe zaken) en Erik Faneker (competitieleider).

Bestuur 2014/2015
Bestuur 2014_2015
V.l.n.r. Pieter Boeve (PR), Jorinde Havinga (competieleider), Michiel Dingenouts (penningmeester), Karlijn Havinga (secretaris), Bob Dolphijn (voorzitter) en Martine Doppen (interne zaken).

Bestuur 2013/2014
Bestuur 2013_2014.jpg
V.l.n.r. Yannick Kreugel (competieleider), Tyrone Pater (penningmeester), Merel van Oorschot (voorzitter), Daniel Boeve (secretaris) en Melissa van Maenen (algemene zaken).

Bestuur 2012/2013
Bestuur 2012_2013.jpg
V.l.n.r. Renske Smits (competitieleider), Marijke Loosman (voorzitter), Julian Otto (penningmeester), Violet Voss (algemene zaken) en Marlies Beerta (secretaris).

Bestuur 2011/2012
Bestuur 2011_2012.jpg
V.l.n.r. Thomas Buijsman (competitieleider), Tessa van den Broek (algemene zaken), Joost Zwart (penningmeester), Floris Bosch (voorzitter) en Rachelle Berends (secretaris).

Bestuur 2010/2011
Esmeralda Berends (voorzitter), Lucie Akkermans (secretaris), Rense Sijtsma (competitieleider), Alma Moekotte (penningmeester) en Marijke Miedema (algemene zaken).

Bestuur 2009/2010
Stan Rombouts (secretaris), Evita Meyer (voorzitter), Lars Wortel (penningmeester), Diana Meuffels (competitieleider) en Lukas Droge (algemene zaken).

Bestuur 2008/2009
GP Verdoes (secretaris), Barwago Yusuf Abdi (penningmeester), Karin den Hartog (voorzitter), Florien Millaard (algemene zaken) en Yvar Debets (competitieleider).

Bestuur 2007/2008
Eveline Plas (algemene zaken), Laurens van Wissen (competitieleider), Charlotte Bosman (secretaris), Folkert Venema (penningmeester) en Mariska van Kampen (voorzitter).

Bestuur 2006/2007
Marjet Docter (algemene zaken), Rens Kalshoven (penningmeester), Tijmen Vierstra (competitieleider) en Casper Westendorp (voorzitter).

Bestuur 2005/2006

Bestuur 2005_2006.jpg
Marianne Spilker (algemene zaken), Wietze Sijtsma (voorzitter), Arjan Petersen (competitieleider) , Casper Westendorp (secretaris) en Martine Verloop (penningmeester).

Bestuur 2004/2005

Rende Oudhof (voorzitter), Marlous van Twist (algemene zaken), Rachelle Mourits (competitieleider), Jeroen Kerklingh (penningmeester) en Wietze Sijtsma (secretaris).

Bestuur 2003/2004

Ralf Gorse (penningmeester), Lotte Reneman (algemene zaken), Marlous van Twist (secretaris), Rende Oudhof (competitie) en Bob Rietbergen (voorzitter).

Bestuur 2002/2003

Michel Rorije (voorzitter), Bob Rietbergen(penningmeester), Jasper Verheggen (competitie), Nina Molendijk (secretaris) en Lilian Roozeboom (algemene zaken).

Bestuur 2001/2002

Sarah Gouwenberg (voorzitter), Michel Rorije (penningmeester), Deddy Hartman (secretaris), Nina Molendijk (algemene zaken), Jasper Verheggen (competitie) en Neeltje Oudhof (ondersteunend lid).

Bestuur 2000/2001

Jeroen Rous (algemene zaken), Marten Harbers (voorzitter), Herald Hofmeijer (penningmeester), Saskia van Riel (competitie), Stefanie Receveur (ondersteunend lid) en Sarah Gouwenberg (secretaris).

Bestuur 1999/2000

Jeroen Rous (voorzitter), Sarah Gouwenberg (secretaris), Gilles Verbockhaven (penningmeester), Dimitri van der Linden (algemene zaken) en Saskia van Riel (competitie).

Bestuur 1998/1999

Vivian Schonbach (voorzitter), Nicolette Kellerhuis (secretaris), Dennis van Heteren (secretaris), Martin Elderson (algemeen bestuur) en Milica Antic (lid).

  • Bestuur

Wanneer gooi jij een balletje op?

Lijkt het jou leuk om lid te worden bij A.S.T.P.V. Chip & Charge? Schrijf je dan snel in! Dit kan online of gewoon aan de balie op het tennispark of bij het Universitair Sportcentrum.